Sosyal Medya:

Bandırma İletişim

0544 243 18 01

Balıkesir İletişim

0544 243 18 17

Lojistik Merkezi

0266 246 46 74

Lojistik Hizmet Acentalığı

Lojistik İşletmeciliği ve Acenteliği
 Lojistik işletmeciliği ve acenteliği geçmişten bu yana önemli olan ve ihtiyaç duyulan alanlardan biridir. Lojistik alanı bir yerden bir yere taşımacılık alanlarını ve hizmetlerini ifade eden bir durumdur. Bu alanda profesyonel bir hizmet sağlamak amacıyla Lojistik işletmeciliği ve acenteliği hizmetine gereksinim duyulur. Bu acentelik hizmetleri karayollarında veya daha farklı yollarda çeşitli taşımacılık hizmetleri sağlar.
Sağlanan hizmetler doğrultusunda kişiler ihtiyacı ile birlikte lojistik hizmetlerini her zaman tercih edebilir. Lojistik alanından ev eşyası haricinde bütün ürünlerle alakalı her türlü taşıma hizmetleri mevcuttur. Bu taşımacılık hizmetleri doğrultusunda kişiler rahatlıkla ve güvenle ürünlerini emanet edebilir.

Lojistik Taşımacılığında Hangi Hizmetler Sağlanır

 Lojistik İşletmeciliği ve Acenteliği taşıma hizmetleri ile beraber tamamen tecrübeli ve uzman kişiler tarafından kaliteli bir hizmet sağlanır. Genellikle nakliye olarak bilinse de daha geniş kapsamlı ve aynı zamanda yurt dışına da hizmetler sağlanabilen bir alandır.
Bu sebepten dolayı uluslararası ya da ülke içinde taşımacılık hizmetleri almak kişi isteyen kişiler bu hizmetlerden faydalanabilir. Taşımacılık hizmetleri sunarken özellikle taşıtların tamamen bakımı yapılmış ve taşımaya uygun araçlar olması gerekir. Bu alanda tamamen yasal bir hizmet sunulduğu için taşımacılık hizmetine sunulan ürünlerin her biri güven altındadır.
Aynı zamanda sigorta kapsamı altında hizmet sunduğu için ürünlerin her biri sigorta altındadır. Bu sebepten dolayı taşımacılık esnasında en ufak bir hasar oluştuğunda firma tarafından bu durum karşılanır. Hem ekonomik olması hem de üst düzey kalitede olması ile pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen bir hizmettir.

 Lojistik İşletmeciliğinin Sunduğu Avantajları

Lojistik İşletmeciliği ve Acenteliği sunduğu avantajlarla beraber Her zaman ön plana çıkan bir hizmettir. Lojistik işletmeciliği alanı uzun zamandır hizmet verse de özellikle son yıllarda daha sık gereksinim duyulan hizmetlerden biri haline geldi. Çünkü gerek uluslararası gerek karayolları ile birlikte bir yerden bir yere nakliye ya da taşımacılık hizmetleri gereksinim duyulan bir alandır.
Lojistik işletme ve acentesi doğru bir adrese ve merkezi bir konumda açıldığı için konum açısından da çok avantajlıdır. Bu şekilde tüketicilere yakın olması ile tercih edilen lojistik işletmeciliği alanları konum olarak daha kolay ulaşılabilir bir yere sahiptir. Aynı zamanda bu işletmecilik alanında tercih edilen ürün yerleştirme araçlarının her biri tamamen güvenliği sağlanan ve kontrol altında olan araçlardır. Bu yüzden Bu acente hizmetlerinde her zaman Sorunsuz ve kişinin güvende ve kontrol altında hissedebildiği başarılı bir hizmet sağlanır.
Bu şekilde avantajlı hizmetler sunulmasından dolayı pek çok şahsi kişiler veya firmalar lojistik hizmetlerinden hizmet talep eder. Karşılığında ise her zaman sorunsuz bir taşımacılık hizmetleri sunulur.

 Lojistik İşletmeciliği ve Acenteliğinde Uzman Hizmet

 Lojistik İşletmeciliği ve Acenteliği alanı da tamamen profesyonel ve kaliteli bir hizmet sağlandığı için ihtiyaç duyulan her zaman bu konuda hizmet talebinde bulunmak mümkündür.
Lojistik işletmeciliği alanından özellikle personellerin işlevi ve yürüttükleri görev çok önemlidir.  Belge ve hesapların tutulduğu muhasebeci kişi tarafından durumlar başından sonuna kontrol altında tutulur. Aynı zamanda Ambar sorumlusu olan kişi ambarda bulunan ürünlerin paketlemesi beklemesi ve depolanması gibi durumları kontrol ederek güvenliğin sağlanmasına da yardımcı olur. Bunun dışında tavan vinci, forliftçi alanında çalışan personeller de her zaman ürünlerin yüklenmesi taşınması aracın düzgün kullanılması gibi durumların her birinde başarılı hizmetler sağlar.
Aynı zamanda eşyaların her birinin ambarcılık hizmeti ile beraber paketlenmesi özenli şekilde yerleştirilmesi ya da depolama alanlarının bulunması gibi hizmetlerde sağlanır. Lojistik genelde geniş kapsamlı bir hizmet olduğu için bu alanda ihtiyacı duyan herkese hitap eden bir hizmettir. Profesyonel sektörde pek çok kişiyi rahatlıkla hizmet alımı gerçekleştirebilir. Lojistik sektöründe en iyi hizmetle beraber taşımacılık alanında her zaman hizmet talebinde bulunabilirsiniz.


İletişim